Weiki ritualas: žievė

90,91 €

Šios procedūros metu yra sutvirtinama asmenybė, sukaupiama gyvybinė jėga,  padedama siekti asmeninių tikslų.

Pasiteirauti apie paslaugą
998 Prekės

Šios procedūros metu yra sutvirtinama asmenybė, sukaupiama gyvybinė jėga,  padedama siekti asmeninių tikslų.  Žievė yra apsaugos simbolis, riba tarp išorės ir vidaus, bet kartu ir membrana, kuria nuo apačios į viršų cirkuliuoja augalų gyvybinė limfa. Baltasis gluosnis – senovės Egipte laikytas džiaugsmą teikiančiu augalu. Jo žievė balansuoja ir suteikia pozityvios energijos.

Ąžuolas – druidų medis, transformuojantis galingą žemės energiją į subtilią energiją, maitinančią mūsų eterines smegenis ir suteikia mūsų tikslams aiškią viziją. Bambuko ir kipariso žievė užtikrina gerą skysčių apytaką, visas energijas sukoncentruoja į vieną unikalią jėgą, aptarnaujančią mūsų asmenybę.

Šis kūno ritualas susideda iš:

augalų žievės miltelių „įvedimo“ į mūsų odą;

ypatingo kūno masažo, kurio metu naudojamas YIN energija prisotintas augalų žievės pienelis.

Ritualo metu yra atgaivinama oda, sustiprinamas imunitetas bei paskatinami mainai tarp išorės ir vidaus. Žievės ekstraktas, sutvirtindamas ląsteles, stimuliuoja ir jų atsinaujinimą bei sustiprina apsaugines odos funkcijas. Aktyvusis baltojo gluosnio komponentas glikozidas salicinas sumažina karščio perteklių, paskatindamas geresnį regeneracijos procesą. Oda lengvai išlaisvinama nuo toksinų, sumažinamas laisvųjų radikalų kiekis, kurie sukelia priešlaikinį audinių senėjimą. Į augalų sudėtį įeinantys mineralai ir vitaminai apsaugo odos gyvybines funkcijas taip, kaip augalo žievė apsaugo patį augalą. Žievėje esanti YIN energija stimuliuoja mainus su išore. Visa energija yra nukreipiama į išorę tam, kad vyktų odos regeneracijos procesas ir sugrąžinama atgal į giliuosius mūsų kūno audinius. Intensyviau kvėpuojanti oda užpildo energijos atsargas pozityviomis, maitinančiomis kūną ir emocijas, mintimis.

Komentarai (0)

Rekomenduojame