Celliss - TTS

„DMS Wellness“

Žmogaus grožio, sveikatinimo, gerovės ir bendrosios savijautos gerinimas „DMS Wellness“ specializuojasi avangardinių technologinių sprendimų dizaino ir vystymo srityje bei dalinasi savo patirtimi tiekdami novatoriškus gaminius profesionaliajai estetikos, gerovės, sporto ir sveikatos rinkai. Siekiant numatyti rytojaus tendencijas, „DMS Wellness“ komandą sudarantys, daugybe įgūdžių ir talentų pasižymintys vyrai ir moterys artimai bendradarbiauja su savo sričių konsultantais ir ekspertais. Esame įsikūrę Pietų Prancūzijoje ir visa mūsų produkcija – nuo tyrimų ir kūrimo iki pramoninio dizaino ir gamybos – yra 100% pagamintaPrancūzijoje. Tačiau, „DM Wellness“ taip pat laikosi tarptautinio požiūrio ir dirba pagal vieną pagrindinį tobulumo ir technologinių inovacijų žmonių naudai visame pasaulyje principą.

Pradžia

Išrask ką nors, apie ką niekas nėra pagalvojęs Praleidę metų metus tyrinėdami kūno priežiūros – lieknėjimo, sveikatinimo, sveikatos ir sporto – rinkoje pirmaujančius prietaisus, „DMS Wellness“ ekspertai turėjo galimybę stebėti ir metodiškai apskaičiuoti įvairių metodų privalumus ir trūkumus, atkreipdami dėmesį į teigiamą efektą, tačiau ir nepamiršdami nepatogumų ar galimybių ribų. Šių tyrimų metu gimė naujas, radikaliai novatoriškas ir dar efektyvesnis nei bet kuris kitas metodas, pagrįstas patentuotu aspiracijos/perkusijos procesu. Tai – „Celliss“ masažo įranga atliekama „Cellumassage“ visapusiško lieknėjimo sistema TSS (angl. „Total Slimming System).

Pritaikymas

„Celliss“ estetikai

Tavyje slypi grožis. „Cellis“ – tai novatoriškas lieknėjimo įrenginys, pagrįstas nauju „Cellumassage“ masažo metodu. „Cellis“ naudoja patentuotą visapusiško lieknėjimo technologija – neinvaziniu aspiracijos/perkusijos procesu, kuris vienu metu atliekamas šlaunims ir klubams bei sėdmenims arba pilvui (priklausomai nuo paciento padėties). Jo metu:

1. Mažėja riebalų ląstelių (adipocitų) apimtis,

2. Skaidomos riebalų ląstelių sankaupos,

3. Gerėja veninio ir limfinio drenažo sistemų veikla,

5. Stimuliuojama kolageno ir elastino gamyba.

Kaip tai veikia?

1. Siurbimo metu ištempiamas ir pajudinamas riebalų audinys ir taip atpalaiduojama kūno drenažinė apytaka.

2. Perkusija sukuriama mechaninė garso banga, kuri suspaudžia riebalų ląsteles (adipocitus) bei stimuliuoja natūralų riebalų skaidymo (lipozės) procesą.

3. Aspiracijos ir perkusijos kombinacija tokiame dideliame kūno plote optimizuoja kūno drenažo procesus.

Asmeninio progreso kortelė

Nustačius paciento profilį ir pasitelkus integruotus protokolus sukuriama asmeninė programa, kuri išsaugoma klientui atiduodamoje „MANO GROŽIO CELLISS“ kortelėje. Kiekvienos procedūros pradžioje pakanka brūkštelėti kortele ir sistema atpažins visus kliento duomenis, įskaitant asmeninę programą bei ankstesnes procedūras. Duomenys kortelėje atnaujinami paprasčiausiai įdėjus ją į „Celliss“ įrenginį – per tą laiką į kortelę perkeliama visa atnaujinta informacija.

„Celliss“ kūno priežiūrai

„Celliss“ kūno drenažo procedūros.

Laisvesnė veninė ir limfinė apytaka pagerina kūno drenažo funkcijas.Pasitelkus TSS technologiją, suspaudžiami adipocitai „išlaisvina“ veninės ir limfinės apytakos tinklus. „Cellumassage“ metodas padeda pagreitinti šį procesą vienu metu masažuojant visą reikalingą plotą fiziologine drenažo kryptimi. Tai padeda mažinti pavargusių kojų sindromą, edemas ir skysčių kaupimąsi.

Procedūros po liposakcijos

„Celliss“: Pagerinkite intervencinių procedūrų poveikį „Celliss“ po intervencijos atliekamos procedūros pilvui, sėdmenims ir šlaunims padeda sušvelninti pooperacinį poveikį bei optimizuoti operacijos rezultatus. Prieš operaciją „Celliss“ įrenginys paruošia pacientą intervencijai galinga drenažo procedūra atpalaiduodamas audinius ir suminkštindamas odą. Tuomet oda paruošiama chirurginei procedūrai. Po chirurginės procedūros „Celliss“ padeda pagreitinti gijimo procesą

skatinant sklandesnį edemų ir hematomų sklaidymosi procesą bei mažinant pluoštinį audinių sukibimą. Mažinamas „apelsino žievelės“ efektas, o oda greitai pasidaro lygi.

Strijų prevencija

„Celliss“: Tikslus ir švelnus poveikis.Naudojant „Celliss“ technologiją, fibroblastai mechaniškai ištempiami bei stimuliuojama kolageno ir elastino gamyba . Kelių procedūrų metu „Cellumassage“ metodu ištempiama oda siekiant padidinti jos elastingumą ir taip išvengti strijų (kurios atsiranda, pavyzdžiui, nėštumo metu).

„Celliss“ sveikatinimui

Atsipalaidavimas Sveikatinimo programa

Sveikatinimo programa specialiai sukurta SPA ir grožio salonams. Ja siūloma užbaigti įprastas procedūras atpalaiduojančia „Celliss“ programa. Tikslinei vietai skirta „visuminė“ „Cellumassage“ procedūra yra naudinga visam kūnui.

Masažas

Specialiai pritaikyta programa gali susitelkti į tam tikrą vietą pagal kliento pageidavimus bei suteikti tikslinį atpalaiduojantį masažą arba dinamiškesnę procedūrą. Kaip ir visos „Celliss“ programos, masažai gali būti pritaikomi ir reguliuojami procedūros metu.

„Celliss“ sportui

„Celliss“ masažas

Pagerinkite savo sportinį pajėgumą. Nepriklausomai ar tai būtų triatlonas, futbolas, tenisas, krepšinis, regbis, plaukimas, ar bet kuris kitas daug širdies, raumenų ir sąnarių darbo reikalaujantis sportas, sportininko organizmas nuolat patiria dideles fizines apkrovas. Paremtas didele aspiracijos/perkusijos mechanizmo amplitude, „Celliss“ technologinis masažas yra nepaprastai efektyvus besiruošiantiems ir po varžybų atsigaunantiems atletams. „Celliss“ padeda sumažintineigiamą treniruočių perkrovos ir intensyvių varžybų poveikį. Optimalus pasiruošimas, geresni rezultatai ir greitesnis bei efektyvesnis atstatymo procesas padeda sumažinti traumos riziką.

Pasiruošimas

Optimaliai pasiruoškite didelio krūvio veiklai „Celliss“ padeda greitai paruošti raumenis optimaliai fizinei veiklai. Pasiruošimo programą sudaro seriją greitų ir intensyvių, besikeičiančios amplitudės perkusijos seansų, kurie skirti raumenų audinio stimuliavimui ir paruošimui intensyviam darbui. Programą

galima pritaikyti prie individualaus sportininko ir jo fizinės morfologijos. Nugaros pusėje procedūra gali būti vienu metu atliekama sėdmenims, šlaunims bei klubams. Kūno priekyje procedūra gali būti vienu metu atliekama pilvui, šlaunims bei klubams.

Atstatymas

Pagreitinkite sportininko atsigavimo procesą „Cellis“ atstatymo programą sudaro atstatomųjų masažų seriją, skirta atpalaiduoti skaudančius ir įsitempusius raumenis po intensyvios ir besikartojančios fizinės veiklos. „Celliss“ įrenginiu atliekama „raumenų atvėsinimo“ procedūra. Raumenims leidžiama atsipalaiduoti spartinant organizmo atsistatymo procesą, kurio metu pasišalina medžiagų apykaitos atliekos ir toksinai.

Technologija

T.S.S. Visapusiško lieknėjimo sistema (angl. „Total Slimming System“) TSS yra „Celliss“ technologijos DNR. Procedūros metu sėdmenų, pilvo arba klubų riebalų ir raumenų audinius masažuoja 96 trijų centimetrų stūmokliai, kuriais atliekami neinvaziniai reguliuojamo greičio ir intensyvumo aspiracijos/perkusijos judesiai. Šis unikalus procesas valdomas „Celliss“ programinės įrangos. Aspiracijos metu atlaisvinamos limfodrenažinės sistemos, o perkusijos metu sukuriama mechaninė šoko banga ir audiniai suspaudžiami. Šis dvejopas poveikis tikslinei vietai yra „Cellumassage“ metodo pagrindas.

 Tikslinė vieta

Tikslinė 5000 cm2 vieta. Atlikti procedūrą 5000 cm2 kūno plotui vienu metu įmanoma tik „Celliss“ atliekamu „Cellumassage“ metodu. Reguliuojamo ir pritaikomo, įvairaus intensyvumo ir greičio aspiracijos/perkusijos ciklo metu trys sluoksniai riebalų ir raumenų audinių masažuojami fiziologinio limfodrenažo kryptimi. „Cellumassage“ metodas padaugina profesionalių veiksmų efektingumą vienu metu masažuojant visą tikslinę vietą be operatoriaus įsikišimo.

Profesionalios procedūros

„Celliss“ – jūsų ekspertas visais grožio klausimais. „Celliss“ – tai galingas įrankis, sukurtas išpildyti visus jūsų pageidavimus. Intuityvi liečiamojo ekrano sąsaja įgalina pritaikyti procedūrų programą kiekvienam asmeniškai. Duomenys pasiekiami vienu greitu prisilietimu, o prasidėjus procedūrai nebereikalinga jokia papildoma intervencija. Integruotas programas sukūrė sveikatos/grožio/sporto profesionalai, todėl įrenginio operatorius gali pritaikyti „Cellumassage“ metodą pagal kliento profilyje pasirinktas procedūras. Šis aukštosios technologijos įrenginys yra paprastas naudoti ir nepaprastai efektyvus.

Simbiozė su jūsų veikla

„Cellumassage“ metodas yra sukurtas natūraliai sustiprinti daugelio jūsų atliekamų procedūrų poveikį. „Celliss“ išpildys jūsų klientų lūkesčius ne tik atliekant liekninamąsias/celiulito mažinimo bei sveikatinimo procedūras bet ir ruošiantis ar atstatant organizmą po intensyvios sportinės veiklos. Intuityvų „Celliss“ įrenginio valdymą lengvai įsisavins visi jūsų partneriai, taip užtikrinant optimalų kiekvienos procedūros veiksmingumą.

Kaip tai veikia?

Procedūra paprastai trunka nuo 15 iki 30 minučių. Priklausomai nuo diagnostinės dalies metu pasirinktų tikslų ir programų, procedūrų programą gali sudaryti nuo 1 iki 10 procedūrų. Sukūrus jūsų programą, ji bus nuosekliai vykdoma naudojant bekontaktę „Mano Celliss“ kortelę, kurioje išsaugoma jūsų programos istorija.

Komentarai (0)

Rekomenduojame