Psamoterapija

28,93 €
(5.0)

Aktyvina kraujo ir limfos tėkmę, skatina toksinų šalinimasi, padeda numesti svorio, stimuliuoja oksidacijos procesus, mažina paburkimus bei greitina medžiagų apykaitą. Galima trukmė: 30 ar 45 min., bei 10 seansų abonementas.

Pasiteirauti apie paslaugą
986 Prekės

Įkaitintas smėlis tai sveikatos šaltinis. Aktyvina kraujo ir limfos tėkmę, skatina toksinų šalinimasi, padeda numesti svorio, stimuliuoja oksidacijos procesus ir gerina inkstų funkciją, mažina paburkimus bei greitina medžiagų apykaitą.

Psamoterapija nuo antikos laikų buvo sprendžiamos traumatologiniai judėjimo bei atramos susirgimai, sąnarių bėdos ir žinoma periferinę nervų sistemos reikalai. Psamoterapija tai terapija, kuri pagerina skrandžio ir kasos darbą, skatina tulžies skysčių išsiskyrimą, atpalaiduoja pernelyg įsitempusius raumenis, pagerina kraujotaką inkstų arterijose, todėl skatina šlapimo išsiskyrimą. Šildomas smėlis jau tūkstančius metų yra žinomas kaip tradicinis metodas gerai savijautai pasiekti. Manoma, kad senovės egiptiečiai mėgavosi voniomis karštame dykumos smėlyje, dažniausiai jie taip gydydavo sąnarių ligas ir neuralgiją bei patinimus. Beje, tais laikais gydymas karštu smėliu buvo pripažintas oficialiu gydymo būdu.

Komentarai (4)
Įvertinimas

Rekomenduojame