Weiki ritualas: žiedai

90,91 €
(5.0)

Gaivinantys žiedų komponentai pažadina visus pojūčius, regeneruoja audinius, turinčius labai didelę įtaką senėjimo proceso lėtėjimui; visa kūno fizinė masė atsiskleidžia drėgmei ir lengvumui. Dingsta protinis nuovargis, atsiveria kelias neįprastiems jausmams, kurie yra gyvybiškai svarbūs gerai savijautai.

Pasiteirauti apie paslaugą
999 Prekės

Tai puiki procedūra  kūnui ir sielai, kurios metu pažadinamas mūsų kūrybiškumas. Mes tarsi pasineriame į nuostabią žiedų jūrą... Gaivinantys žiedų komponentai pažadina visus pojūčius, regeneruoja audinius, turinčius labai didelę įtaką senėjimo proceso lėtėjimui; visa kūno fizinė masė atsiskleidžia drėgmei ir lengvumui. Dingsta protinis nuovargis, atsiveria kelias neįprastiems jausmams, kurie yra gyvybiškai svarbūs gerai savijautai.

Šis kūno ritualas susideda iš:

augalų žiedų miltelių „įvedimo“ į kūno odą;

ypatingos kūno procedūros, naudojant YANG energija prisotintą augalų žiedų pienelį.

Augalų žiedų milteliai reprezentuoja augalų (medetkos, paprastosios kraujažolės, dažinio dygmino, saulėgrąžos, ryžių) YANG energiją ir kartu yra gryna saulės energija, suteikianti gyvybingumo visoms odos ląstelėms. Iš naujo pažadina kūrybinį potencialą, eteriniai aliejai palengvina mintis ir atkuria ryšį su mūsų svajonių pasauliu. Dėl antioksidacinių savybių sulėtina ląstelių senėjimo procesą, išgrynina odos energiją, nuramina odos ligas ir uždegimus, sukeltus susilpnėjus jos apsaugai.

YANG energija prisotintas augalų žiedų pienelis praskaidrina protą, suteikia optimizmo. Gėlių žiedai - gamtos šypsena ant mūsų odos. Jų teikiama energija padeda atkurti ryšį su kūrybiškiausiais mūsų jausmais. Šis keturių skirtingų augalų (aguonos, lotoso žiedo, apelsino, kryžiažiedės) žiedų derinys padeda atsiverti sielai, mintys tampa šviesesnės, sumažėja kasdieninių rūpesčių našta. Taip sumažinamas odos stresas, sustiprinama paviršinės energijos cirkuliacija, padidinamas epidermio laidumas ir suteikiama galimybė pajusti intymiausius savo jausmu

Komentarai (2)
Įvertinimas

Rekomenduojame