Weiki ritualas: šaknys

90,91 €

Tai nuostabi kūno procedūra mūsų stabilumui užtikrinti. Šaknyse esantys YIN energijos komponentai, garantuoja puikų nakties poilsį ir pagerina kūno atsipalaidavimą. 

Pasiteirauti apie paslaugą
998 Prekės

Tai nuostabi kūno procedūra mūsų stabilumui užtikrinti. Šaknyse esantys YIN energijos komponentai, garantuoja puikų nakties poilsį ir pagerina kūno atsipalaidavimą. Sutvirtėja pėdos ir kulkšnys – tikros mūsų kūno šaknys. YIN energija turtingos šaknys, ypatingai efektyvios gydant uždegimus, reumatą, sausgyslių išsiplėtimus, sėdmens nervo skausmus.

Šis kūno ritualas susideda iš:

augalų šaknų miltelių „įvedimo“ į mūsų odą;

ypatingos kūno procedūros, kurios metu naudojamas YIN energija prisotintas augalų šaknų pienelis.

Šaknis - ne tik išorinė augalui būdinga apsauga, bet ir vidinė - gyvybiškai svarbi limfos cirkuliacijai apsaugoti, kuri užtikrina augalo vešėjimą. Šaknis - mūsų oda, kuri atskiria ir, tuo pačiu metu, sujungia išorę su vidumi. Šaknis paskatina energijos regeneraciją ir cirkuliaciją, koncentruodama energiją ir taip sutvirtindama mūsų psichiką ir asmenybę. Taip pat sustiprina mūsų odos imuninę apsaugą bei paskatina išorinius ir vidinius mainų procesus, palengvindama laisvųjų radikalų bei toksinų pašalinimą, sulėtindama priešlaikinį odos senėjimo procesą. Naudojama  paprastojo kaštono žievė, mėlynosios aguonos sėklos, guobos bei ananaso žievė, ženšenio, ežiuolės ir varnalėšos šaknis, teksasinė akacija.

Ši procedūra sumažina fizinę įtampą, skatina energijos cirkuliaciją galūnėse, iš karto atkuria supratimą, kaip pėdomis tvirtai stovėti ant žemės, pagerina fizinį balansą ir stabilumą. Kūnas išsipučia, sumažėja įtampa raumenyse, sausgyslės padeda geriau funkcionuoti sąnariams, visa struktūra tolygiai paskirsto kūno svorį ir suteikia geresnį balansą.

Komentarai (0)

Rekomenduojame