Bambukų giraitės ritualas

82,64 €

Bambukų giraitės ritualas skirtas sielos nuraminimui, pradžiuginimui, kūno atpalaidavimui, išsilaisvinimui. Įkvėpti stebuklingos legendos apie bambuko magišką jėgą – saugoti ir transformuoti neigiamą energiją – kviečiame jus į įspūdingą, kvapais užburiantį, be galo malonų pasivaikščiojimą po bambukų giraitę. 

Pasiteirauti apie paslaugą
999 Prekės

Bambukų giraitės ritualas skirtas sielos nuraminimui, pradžiuginimui, kūno atpalaidavimui, išsilaisvinimui. Įkvėpti stebuklingos legendos apie bambuko magišką jėgą – saugoti ir transformuoti neigiamą energiją – kviečiame jus į įspūdingą, kvapais užburiantį, be galo malonų pasivaikščiojimą po bambukų giraitę. Atverkite ir įminkite šios giraitės paslaptis.

Malonus bambukų kvapas atpalaiduoja, išlaisvina kūną iš susikaustymo. Subtili ir ypač taikli muzika veda mus bambukų giraitės takais ir takeliais, leisdama pažvelgti į slapčiausias jos kerteles.

Ypatingas ritualas autentiškomis Salin de Biosel bambukų lazdelėmis suteikia mūsų kūnui bei sielai daug pozityvios minčių energijos. Natūraliu pagrindu pagamintas ryžių bei saldžiojo migdolo aliejus, papildytas rinktiniais Yin ir Yang biologinio bambuko ekstraktais, užtikrina efektyvų priešstresinį ir senėjimą lėtinantį poveikį. Procedūros metu atpalaiduojami raumenys, mažėja įtampa, negatyvi energija yra transformuojama į pozityviąją. Energetinio Yin poveikio dėka, kurį sukuria fitomineralų kompleksas, sudarytas iš baltosios vandens lelijos žiedų ir vandeninės mėtos ekstraktų derinio su magniu bei ličiu, net giliausiai įsišaknijusi įtampa greitai išnyksta, užtikrinamas kūno ir sielos atsipalaidavimas. Ląstelinis Yang gyvybingumas yra dinamizuojamas dėl lotoso šaknies, turtingos flavonoidų, bambuko lapų ir žievės ekstraktų poveikio ir jų gerai energizuojančių savybių, dėl arnikos ir kai kurių antioksidantinių savybių turinčių ir senėjimo procesą lėtinančių oligoelementų. Neigiamas laisvųjų radikalų sukeltas odos senėjimo procesas yra pastebimai sumažinamas; visa energetinė sistema yra dinamizuojama, kūnas atgauna šviežumą; skaidulos tarsi išsipučia ir oda atrodo daug stangresnė.

Ritualas sudarytas iš bambuko kvapo terapijos, viso kūno ir (arba tik kūno) veido masažo autentiškomis Salin de Biosel bambuko lazdelėmis. 

Komentarai (0)

Rekomenduojame