Plaukų SPA TREATMENT TOKIO INKARAMI

53,72 €

Tai gilus poveikis molėkuliniu lygiu, kuris leidžia pasiekti nuostabius rezultatus net labiausiai pažeistam plaukui ir grąžinti plaukų stiprumą, elastingumą, drėgmę ir blizgesį.

Pasiteirauti apie paslaugą
997 Prekės

TOKIO yra japonų prekės ženklas, gaminantis aukščiausios klasės plaukų atstatymo produktus, kurie naudojami tik klasės salonuose. TOKIO priemonių pagrindas yra INKARAMI patentuota technologija, kuri išlaikė praktinius testus. TOKIO Atstato plaukų stiprumą iki 140%. Skirtingai nuo kitų plaukų priežiūros produktų, TOKIO ne tik pagerina plaukų paviršiaus būklę, bet ir intensyviai atkuria plauko žievės mikroelementus. Tai gilus poveikis molėkuliniu lygiu, kuris leidžia pasiekti nuostabius rezultatus net labiausiai pažeistam plaukui ir grąžinti plaukų stiprumą, elastingumą, drėgmę ir blizgesį.

Pagal Japonijos tradicijas TOKIO INKARAMI produktų sudėtyje yra tik saugūs ir natūralūs ingredientai, kurie nekenkia plaukų struktūrai, jo nenualina ir neturi neigiamo poveikio galvos odai. Visi produktai yra išlaikę hipoalergeninę patikrą, yra užpatentuoti, užtikrina rūpinimąsi kliento saugumu ir sveikata.

Japonijos mokslininkai didžiuojasi naujausiomis technologijomis, kurios užtikrina keratino užpildymą ir plaukų atstatymą iki 140%. Tai vienintelė technologija, leidžianti pasiekti tokį rezultatą jau po vienos procedūros. (Įprastos plaukų priežiūros priemonės tesiekia tik 3-5% veiksmingumo).

Prtocedūra atliekama pasitelkiant garus ir ultragarsą.

Skirta visų plaukų tipų priežiūrai. Ypač tinka ploniems ir minkštiems plaukams. Procedūros metu naudojamas Treatment kuriame yra trijų tipų keratinai, skirti atkurti plauko žievę, taip pat putonijų laktonas, skirtas išlaikyti drėgmę plauko viduje. Fulerenas kaukėje apsaugo nuo neigiamų aplinkos veiksnių ir užtikrina drėkinamąjį poveikį. 

Komentarai (0)

Rekomenduojame