WinForm - plaukų slinkimo - plikimo stabdymas

28,93 €

Tecar CRV – tai pirmas ir vienintelis aparatas pasaulyje, gebantis kontroliuoti, apskaičiuoti ir perduoti radio dažnio energiją biologiniams audiniams. Aktyvių medžiagų dėka stabdomas plauko slinkimas.

Pasiteirauti apie paslaugą
997 Prekės

Tecar CRV – tai pirmas ir vienintelis aparatas pasaulyje, gebantis kontroliuoti, apskaičiuoti ir perduoti radio dažnio energiją biologiniams audiniams. Šis aukštųjų technologijų estetinės medicinos aparatas generuoja kontroliuojamą radio dažnio energiją kartu su transderminio perdavimo poveikiu. 

Transderminis perdavimas – tai neinvazinis aktyvių medžiagų įvedimas per odą, nenaudojant adatos, tiesiogiai į reikiamą sritį. Transderminis perdavimas naudoja srovės mikro impulsus, siekiant pagreitinti absorbciją, kuri trunka kelias minutes. Teigiamas poveikis yra greitas ir nesukelia šalutinio poveikio odos tekstūrai, kaip kiti metodai, pavyzdžiui lazeris, po kurio procedūros pacientas negali iš karto grįžti į įprastą gyvenimo ritmą. Transderminis perdavimas, kuris yra pagrįstas atitinkamais parametrais, visų pirma aktyvias medžiagas perduoda ekstraląsteliniu būdu. Antroje fazėje aktyvios medžiagos, kurios pasižymi mažesne molekuline mase, įsiskverbia į ląsteles. Tokiu būdu veikiami audiniai. 

Transderminio perdavimo metodas radikaliai ir efektyviai pakeitė aktyvių medžiagų, pasižyminčių tiek maža, tiek didele molekuline mase, tokių kaip hialiurono rūgštis, anestetikai, fibrinolitikai ir pan., įvedimą.

Procedūros kiekis, trukmė ir kaina nustatoma individualai. Kaina svyruoja nuo 35 eur iki 100 eur. 

Komentarai (0)

Rekomenduojame