Dviems: Antistresinis nugaros masažas ir terapija

82,64 €
(5.0)

Pašalinama įtampa iš nugarinės kūno dalies, atpalaiduojama pečių juosta. Atpalaiduojamas visas kūnas. 

Pasiteirauti apie paslaugą
981 Prekės

Pašalinama įtampa iš nugarinės kūno dalies, atpalaiduojama pečių juosta bei krūtinės ląsta. Masažas mažina nuovargį, suteikia žvalumo, didina darbingumą, oda tampa glotni bei atsipalaiduoja raumenys. Žinoma pagerėja miego kokybė ir padaugėja energijos. Tai ne tik atpalaiduoja, mažina nuovargį ir įtampą, bet ir skatina endorfinų  – aminorūgščių susidarymą, kurios veikia kaip natūralus organizmo skausmą malšinantis vaistas.

Himalajų druskų - nesvarumo terapija atsipalaidavimo būdas, kuris skatina gilų psichofizinį kūno ir proto atsipalaidavimą. Terapijoje kūnas yra apgaubtas šiltais himalajų druskų kristalais. Šios terapijos metu atpalaiduojamas kiekvienas raumuo ir visi stuburo slanksteliai.

ARBA 

Nesvarumo: šviesos ir “plūduriavimo terapija” ne tik visiškai atsipalaiduos, bet ir lengavai nukels į svajonių pasaulį. Integruota šviesų ir spalvų sistema (chromoterapija) padeda pasiekti visišką atsipalaidavimą per trumpiausią laiką. Sukūrus nesvarumo būseną, kūnas palaimingai ilsisi, per 30 procedūros minučių pasiekiama proto ir kūno relaksacija, kuri atitinka 6 valandoms gilaus miego. Po šios procedūros pasijusite puikiai pailsėję ir atgavę vidinę ramybę bei įveikia stresą tik per 30 minučių.

Komentarai (5)
Įvertinimas

Rekomenduojame