Viso kūno atsipalaidavimas: limfodrenažinis masažas ir terapija, haloterapija Dviem

171,07 €
(5.0)

Atsipalaidavimas Dviems: masažas atliekamas RANKOMIS. Kompleksas ne tik ramina, bet ir mažina skysčių sankaupas audiniuose, aktyvina limfos ir kraujotakos darbą, subalansuoja skysčių kiekį organizme, todėl greitėja medžiagų apykaitą ir detoksikaciją, stiprėja kraujagyslių sienialė. Tai puiki relaksacija ir laikas pabūti kartu.

Pasiteirauti apie paslaugą
999 Prekės

Masažas atliekamas RANKOMIS. Mažina skysčių sankaupas audiniuose, aktyvina limfos ir kraujotakos darbą, subalansuoja skysčių kiekį organizme, todėl greitėja medžiagų apykaitą ir detoksikaciją, stiprėja kraujagyslių sienialės. Taipogo šio masažo dėka didėja odos, raumenų ir sausgyslių elastingumas, mažinama patinimai, venų išsiplėtimai, ir žinoma ir tai įtakoja celiulito naikinimui. Po procedūros atsiradęs lengvumo  jausmas neapleis Jūsų ilgai. Pakili nuotaika, pasitikėjimas savimi, nuostabus  lieknumo pojūtis vers jus šypsotis ir mėgautis gyvenimo malonumais.

Himalajų druskų - nesvarumo terapija atsipalaidavimo būdas, kuris skatina gilų psichofizinį kūno ir proto atsipalaidavimą. Terapijoje kūnas yra apgaubtas šiltais himalajų druskų kristalais. Šios terapijos metu atpalaiduojamas kiekvienas raumuo ir visi stuburo slanksteliai.

ARBA 

Nesvarumo: šviesos ir “plūduriavimo terapija” ne tik visiškai atsipalaiduos, bet ir lengavai nukels į svajonių pasaulį. Integruota šviesų ir spalvų sistema (chromoterapija) padeda pasiekti visišką atsipalaidavimą per trumpiausią laiką. Sukūrus nesvarumo būseną, kūnas palaimingai ilsisi, per 30 procedūros minučių pasiekiama proto ir kūno relaksacija, kuri atitinka 6 valandoms gilaus miego. Po šios procedūros pasijusite puikiai pailsėję ir atgavę vidinę ramybę bei įveikia stresą tik per 30 minučių.

Druskų kambarys – tai puiki  profilaktikos bei relaksacijos priemonė. Pavargusiems nuo kasdienybės šurmulio ir nepaliaujamo bėgimo, druskų kambarys suteiks raminamąjį poveikį, pagerins miegą, sumažins įtampą. Haloterapijos procedūros taip pat tinka paaugliams, kuriuos vargina brendimo spuogai bei puoselėjantiems veido odą, siekiantiems atitolinti senėjimą, apsaugoti veidą nuo raukšlių susidarymo. Dėl regeneracinio poveikio druskos procedūros gali padėti sumažinti celiulitą ar ruošiantis maudynių sezonui atsikratyti kelių nepageidaujamų kilogramų.

Pagrindinis haloterapijos veiksnys  - sausas druskų aerozolis, kurio parametrai atitinka druskų kasyklų mikroklimato sąlygas.

„Kristalų namuose“ įrengtoje halokameroje per specialią angą į patalpą pučiamas druskos aerozolis. Druskingą orą žmogus įkvepia, jis patenka į kvėpavimo takus, juos atpalaiduoja ir saugo nuo infekcijų. Druska gula ant viso kūno, todėl procedūra atliekama vilkint maudymosi kostiumėlį. Dėl procedūros specifikos, halokameroje vienu metu gali patogiai jaustis trys žmonės, tad itin patogu ir  praktiška šią procedūrą atlikti visai šeimai kartu.

Manoma, kad 20 minučių praleistų druskų kambaryje, organizmui suteikia tokį poveikį, kaip praleidus keturias dienas pajūryje.

Komentarai (1)
Įvertinimas

Rekomenduojame