Viso kūno masažas “Klasika”

41,32 €
(5.0)

Pagal kliento pageidavimą masažas gali būti: atpalaiduojantis, skirtas įsitempusiems, skausmingiems nugaros raumenims atpalaiduoti ir tonizuojantis,skirtas nusilpusiems, tonusą praradusiems kūno raumenims suaktyvinti. Masažas gali būti viso kūno arba tik nugarinės kūno dalies.

Pasiteirauti apie paslaugą
982 Prekės

Charakteristikos

Masažo tipas
Viso kūno

Pagal kliento pageidavimą masažas gali būti: atpalaiduojantis, skirtas įsitempusiems, skausmingiems nugaros raumenims atpalaiduoti ir tonizuojantis,skirtas nusilpusiems, tonusą praradusiems nugaros raumenims suaktyvinti.

Masažas mažina nuovargį, suteikia žvalumo, didina darbingumą, oda tampa glotni bei atsipalaiduoja raumenys. Žinoma pagerėja miego kokybė ir padaugėja energijos. Tai ne tik atpalaiduoja, mažina nuovargį ir įtampą, bet ir skatina endorfinų  – aminorūgščių susidarymą, kurios veikia kaip natūralus organizmo skausmą malšinantis vaistas.

Masažas atliekamas su Salin de Biosel kosmetika.

Tai – aukščiausios kokybės veido ir kūno priežiūros priemonės, naudojamos profesionalų kosmetologijos kabinetuose, SPA centruose ir plastinės chirurgijos klinikose. Produktus, procedūras ir masažo techniką sukūrė bendrovės įkūrėjas prancūzas Christianas Colotte.

Prekių ženklą „Salin de Biosel“ sudaro keturios horizontalios juostelės, simbolizuojančios išskirtinę formulę „Biosequentielle“. Gaminant „Salin de Biosel“ priemones, imamos skirtingų augalų veikliosios medžiagos iš šaknų, žievės, lapų ir žiedų. Kiekvieno produkto pakuotėje nurodytas jo energinis kodas: Yin arba Yang. Jis priklauso nuo pradinės formulės, t. y. vyraujančių aktyviųjų medžiagų: jei vyrauja elementai iš šaknų ir žievės, gaunamas produktas, kurio energinis kodas Yin, jei iš lapų ir žiedų – Yang. Salin de Biosel kosmetika suteikia nepakartojamą galimybę individualiai pritaikyti procedūrą ir produktus, atsižvelgiant į esamą odos problemą ir būklę, aplinkos veiksnius, amžių ir metų laikus. Kiekvienam odos tipui egzistuoja tinkami oligoelementai, vitaminai, aktyvatoriai iš „Beauté à la Carte“ paletės, o kiekvienai odos problemai - tinkama šių produktų formulė. Profesionalas kliento akivaizdoje, naudodamas parinktos formulės lašelius, paruošia personalizuotą atitinkantį problemą produktą, kuris užtikrina maksimalų efektyvumą.

Visos veikliosios medžiagos, naudojamos gaminant „BIOSEL“ produktus, ekologiškai švarios, kruopščiai atrinktos ir patikrintos. Jų sudėtyje yra augalų ekstraktų, išgautų iš grūdų, vaisių bei žiedų, vitaminų, Negyvosios jūros druskos, oligoelementų, jūrų dumblių ir augalinio kolageno. Bendrovės produkcijos filosofija nesuderinta su dirbtinių cheminių elementų naudojimu gamyboje, todėl odos priežiūros priemonių sudėtyje niekada nerasite genetiškai modifikuotų organizmų(GMO), gyvulinės kilmės produktų, dirbtinių konservantų (parabenų: methyl-,propyl,butyl-,ethyl-), propileno glikolio, Sodium Lauryl Sulfate (SLS) ir Sodium Laureth Sulfate (SLES), sintetinių  dažomųjų medžiagų ir pan.

Daugiau informacijos apie kompaniją čia: http://www.biosel.com

Komentarai (4)
Įvertinimas

Rekomenduojame