Viso kūno masažas “Klasika” ir terapija

70,25 €
(4.9)

Masažas atliekama pagal kliento pageidavimą: atpalaiduojanti ar tonizuojanti. Masažas gali būti atliekamas tik nugarinėje kūno dalyje arba viso kūno. Atgaiva visam kūnui.

Pasiteirauti apie paslaugą
914 Prekės

Masažas atliekama pagal kliento pageidavimą: atpalaiduojanti - skirtas įsitempusiems, skausmingiems nugaros, kojų ir rankų raumenims atpalaiduoti, tonizuojantis skirtas nusilpusiems, tonusą praradusiems nugaros, kojų ir rankų raumenims suaktyvinti. 

Masažas gali būti atliekamas tik nugarinėje kūno dalyje arba viso kūno.

Himalajų druskų - nesvarumo terapija atsipalaidavimo būdas, kuris skatina gilų psichofizinį kūno ir proto atsipalaidavimą. Terapijoje kūnas yra apgaubtas šiltais himalajų druskų kristalais. Šios terapijos metu atpalaiduojamas kiekvienas raumuo ir visi stuburo slanksteliai.

ARBA 

Nesvarumo: šviesos ir “plūduriavimo terapija” ne tik visiškai atsipalaiduos, bet ir lengavai nukels į svajonių pasaulį. Integruota šviesų ir spalvų sistema (chromoterapija) padeda pasiekti visišką atsipalaidavimą per trumpiausią laiką. Sukūrus nesvarumo būseną, kūnas palaimingai ilsisi, per 30 procedūros minučių pasiekiama proto ir kūno relaksacija, kuri atitinka 6 valandoms gilaus miego. Po šios procedūros pasijusite puikiai pailsėję ir atgavę vidinę ramybę bei įveikia stresą tik per 30 minučių.

Komentarai (12)
Įvertinimas

Rekomenduojame