Antistresinis kaklo ir pečių juostos masažas ir terapija

41,32 €

Ši procedųra keli viename: masažas mažina raumenų įtampą, gerina kraujotaką, ramina nervinę sistemą, mažina nuovargį, stresą, gerina miego kokybę ir žinoma satina gilų psichofizinį kūno ir proto atsipalaidavimą

Pasiteirauti apie paslaugą
999 Prekės

Kaklo ir pečių juostos masažas rekomenduojamas žmonėms, dirbanties sėdimą darbą, kurie kenčia skausmą pečių juostos ir kaklo srityje. Masažas mažina raumenų įtampą, gerina kraujotaką, ramina nervinę sistemą,  mažina nuovargį, stresą, gerina miego kokybę.

Himalajų druskų - nesvarumo terapija atsipalaidavimo būdas, kuris skatina gilų psichofizinį kūno ir proto atsipalaidavimą. Terapijoje kūnas yra apgaubtas šiltais himalajų druskų kristalais. Šios terapijos metu atpalaiduojamas kiekvienas raumuo ir visi stuburo slanksteliai.

ARBA

Nesvarumo: šviesos ir “plūduriavimo terapija” ne tik visiškai atsipalaiduos, bet ir lengavai nukels į svajonių pasaulį. Integruota šviesų ir spalvų sistema (chromoterapija) padeda pasiekti visišką atsipalaidavimą per trumpiausią laiką. Sukūrus nesvarumo būseną, kūnas palaimingai ilsisi, per 30 procedūros minučių pasiekiama proto ir kūno relaksacija, kuri atitinka 6 valandoms gilaus miego. Po šios procedūros pasijusite puikiai pailsėję ir atgavę vidinę ramybę bei įveikia stresą tik per 30 minučių.

Komentarai (0)

Rekomenduojame