Viso kūno limfodrenuojantis masažas ir terapija

70,25 €
(5.0)

Masažas atliekamas RANKOMIS. Atgaiva ir atsipalaidavimas kūnui.

Pasiteirauti apie paslaugą
932 Prekės

Masažas atliekamas RANKOMIS. Mažina skysčių sankaupas audiniuose, aktyvina limfos ir kraujotakos darbą, subalansuoja skysčių kiekį organizme, todėl greitėja medžiagų apykaitą ir detoksikaciją, stiprėja kraujagyslių sienialės. Taipogo šio masažo dėka didėja odos, raumenų ir sausgyslių elastingumas, mažinama patinimai, venų išsiplėtimai, ir žinoma ir tai įtakoja celiulito naikinimui. Po procedūros atsiradęs lengvumo  jausmas neapleis Jūsų ilgai. Pakili nuotaika, pasitikėjimas savimi, nuostabus  lieknumo pojūtis vers jus šypsotis ir mėgautis gyvenimo malonumais.

Himalajų druskų - nesvarumo terapija atsipalaidavimo būdas, kuris skatina gilų psichofizinį kūno ir proto atsipalaidavimą. Terapijoje kūnas yra apgaubtas šiltais himalajų druskų kristalais. Šios terapijos metu atpalaiduojamas kiekvienas raumuo ir visi stuburo slanksteliai.

ARBA 

Nesvarumo: šviesos ir “plūduriavimo terapija” ne tik visiškai atsipalaiduos, bet ir lengavai nukels į svajonių pasaulį. Integruota šviesų ir spalvų sistema (chromoterapija) padeda pasiekti visišką atsipalaidavimą per trumpiausią laiką. Sukūrus nesvarumo būseną, kūnas palaimingai ilsisi, per 30 procedūros minučių pasiekiama proto ir kūno relaksacija, kuri atitinka 6 valandoms gilaus miego. Po šios procedūros pasijusite puikiai pailsėję ir atgavę vidinę ramybę bei įveikia stresą tik per 30 minučių.

Komentarai (1)
Įvertinimas

Rekomenduojame