Transderminis aktyvių medžiagų įvedimas TECAR CRV probleminės kūno zonos (šlaunys, sėdmenys, pilvas, pečiai)

28,93 €
(5.0)

Transderminis perdavimas – tai neinvazinis aktyvių medžiagų įvedimas per odą, nenaudojant adatos, tiesiogiai į reikiamą sritį. Transderminis perdavimas naudoja srovės mikro impulsus, siekiant pagreitinti absorbciją, kuri trunka kelias minutes. Teigiamas poveikis yra greitas ir nesukelia šalutinio poveikio odos tekstūrai.

Pasiteirauti apie paslaugą
996 Prekės

Transderminis aktyvių medžiagų įvedimas TECAR CRV

Tecar CRV – tai pirmas ir vienintelis aparatas pasaulyje, gebantis kontroliuoti, apskaičiuoti ir perduoti radio dažnio energiją biologiniams audiniams. Šis aukštųjų technologijų estetinės medicinos aparatas generuoja kontroliuojamą radio dažnio energiją kartu su transderminio perdavimo poveikiu. 

Transderminis perdavimas – tai neinvazinis aktyvių medžiagų įvedimas per odą, nenaudojant adatos, tiesiogiai į reikiamą sritį. Transderminis perdavimas naudoja srovės mikro impulsus, siekiant pagreitinti absorbciją, kuri trunka kelias minutes. Teigiamas poveikis yra greitas ir nesukelia šalutinio poveikio odos tekstūrai, kaip kiti metodai, pavyzdžiui lazeris, po kurio procedūros pacientas negali iš karto grįžti į įprastą gyvenimo ritmą. Transderminis perdavimas, kuris yra pagrįstas atitinkamais parametrais, visų pirma aktyvias medžiagas perduoda ekstraląsteliniu būdu. Antroje fazėje aktyvios medžiagos, kurios pasižymi mažesne molekuline mase, įsiskverbia į ląsteles. Tokiu būdu veikiami audiniai. 

Transderminio perdavimo metodas radikaliai ir efektyviai pakeitė aktyvių medžiagų, pasižyminčių tiek maža, tiek didele molekuline mase, tokių kaip hialiurono rūgštis, anestetikai, fibrinolitikai ir pan., įvedimą.

KAINA PRIKLAUSO NUO PASIRINTŲ MEDŽAIGŲ, KIEKIO IR KARTŲ!

Aparato Tecar CRV privalumai: aukštas efektyvumo lygis, kuris pasiekiamas dėl optimalaus perduodamos energijos kiekio; nedaug kontraindikacijų ir realūs rezultatai, eliminuojantys energijos perdozavimą; tai nauja, revoliucinė technologija, kuri apjungia skirtingus parametrus ir fizikinius radio dažnio principus, taikomus veido ir kūno procedūroms.

Aparatu Tecar CRV atliekamos tokios kūno procedūros: raumenų tonuso gerinimas; lokalizuotų riebalų sankaupų mažinimas; apimčių mažinimas („jojiko kelnių“ mažinimas), dekoltė ir krūtinės odos stangrinima

Komentarai (1)
Įvertinimas

Rekomenduojame