Sveikatą bei grožį puoselėjantis druskų kambarys

Apie druskų kambarius esate girdęje ne kartą, o gal ir išbandę? Tai puiki nemedikamentinė priemonė dideliems ir mažiems, besikamuojantiems dėl kvėpavimo takų problemų. Iki šiol dėl tokių procedūrų tekdavo vykti į aplinkinius kurortus, ar kitus miestus, o dabar  druskų kambario, kitaip vadinamos halokameros, teikiamus privalumus ir malonumus kviečia išbandyti “Kristalų namai”, įsikūrę Alytuje.

Sveikata ir grožiui

Nuo senų laikų druska laikoma natūralia gydomąja priemone ir dažnai vadinama „gamtos dovana žmogui“, eliksyru jo plaučiams. Tad, turintys bėdų su kvėpavimo sistema ar sergantys bronchine astma, haloterapijos procedūrą profilaktiškai gali atlikti kasmet, taip sustiprindami imunitetą. Buvimas druskinigoje patalpoje itin tinka skydliaukės ligų profilaktikai, mat, joje itin daug jodo, kurio trūkumas jaučiamas visoje Dzūkijoje.

“‘Kristalų namai” džiaugiasi galėdami pasiūlyti naują paslaugą alytiškiams. Pavargiusiems nuo kasdienybės šurmulio ir nepaliaujamo bėgimo, druskų kambarys suteiks raminamąjį poveikį, pagerins miegą, sumažins įtampą. Haloterapijos procedūros taip pat tinka paaugliams, kuriuos vargina brendimo spuogai bei puoselėjantiems veido odą, siekiantiems atitolinti senėjimą, apsaugoti veidą nuo raukšlių susidarymo. Dėl regeneracinio poveikio druskos procedūros gali padėti sumažinti celiulitą ar ruošiantis maudynių sezonui atsikratyti kelių nepageidaujamų kilogramų.