Limfodrenažinė arbata STYLER TEA Weyergans

11,57 €

Atsigerkite savo grožio !

Mėgstate gardžiuotis gera arbata?

Mūsų STYLER TEA net tik gero skonio, bet ir išsiskiria efektyviais ingredientais! STYLER arbata sudaryta iš subalansuoto rinktinių arbatų mišinio: žaliosios arbatos, matės, lapačio (lapacho) ir raudonosios arbatos (rooibos) .Reguliar iai vartojant palaikomas kūno intersticinių ląstelių ir riebalinio audiniovalymas. Ypač kai odos audiniai yra užrūgštėję, oda susilpnėjusi ar atsiranda celiulitas, STYLER arbata gali padėti padidinti pH lygį audiniuose ir skatinti kolageno sintezę. Be to, atskiri arbatos komponentai yra žinomi dėl imuninės sistemos stabilizavimo savybių.

Atsigerkite savo pačių sveikatos, grožio, gyvybingumo ir atsibuskite!

Weyergans
5011

Atsigerkite savo grožio !

Mėgstate gardžiuotis gera arbata?

Mūsų STYLER TEA net tik gero skonio, bet ir išsiskiria efektyviais ingredientais! STYLER arbata sudaryta iš subalansuoto rinktinių arbatų mišinio: žaliosios arbatos, matės, lapačio (lapacho) ir raudonosios arbatos (rooibos) .Reguliar iai vartojant palaikomas kūno intersticinių ląstelių ir riebalinio audiniovalymas. Ypač kai odos audiniai yra užrūgštėję, oda susilpnėjusi ar atsiranda celiulitas, STYLER arbata gali padėti padidinti pH lygį audiniuose ir skatinti kolageno sintezę. Be to, atskiri arbatos komponentai yra žinomi dėl imuninės sistemos stabilizavimo savybių.

Atsigerkite savo pačių sveikatos, grožio, gyvybingumo ir atsibuskite!

Naudojimas:  Dideliame arbatos puodelyje verdančiu vandeniu užplikyti arbatinį šaukštelį STYLER arbatos, palaukti 4 -6 minutes. Ypač

rekomenduojama kovojant su celiulitu, gerti galima

Laikymo sąlygos: laikyti kambario temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, apsaugant nuo tiesioginių saulės spindulių, po naudojimo sandariai uždaryti.

 

Galiojimo laikas: informacija ant pakuotės 

Kilmės šalis:  Vokietija

Gamintojas: Weyergans High Care AGLi

INGRIDIENTSMate, green tea, lapacho, rooisbos.

Komentarai (0)

Rekomenduojame