Atpalaiduojanti Aroma pirštinė be kvapo La Ric, 1 vnt.

57,85 €

„Aroma piršinė“ - natūralus produktas, sveikatai ir gerai savijautai, kuris palengvina plaštakų skausmą.

Paskutinė prekė
La Ric
LR005
1 Vienetas

 Natūralus produktas, sveikatai ir gerai savijautai

 - Palengvina plaštakos skausmą
 - Priklausomai nuo norimo efekto rekomenduojama šildyti ar ataušintii

Norint gauti atpalaiduojantį efektą: 1 minutę šildykite pirštinę 650W galingumo mikrobangų krosnelėje be pašalinių kvapų, išlyginkite ryžių įdarą, užsidėkite palikite 20-30 minučių. Norint tonizuojančio aušinimo efekto pirmiausia rekomenduojama 5-10 minučių įdėti pirštinę į šaldytuvą.

 - Jei turite jautrią odą arba esate nėščia, naudokite pirštinę uždengus odą su plonu natūraliu audiniu.
 - Negalima skalbti

„La Ric“ - tai privati kosmetikos įmonė, savo klientams siūlanti unikalų ir itin prabangų produktų asortimentą, atjauninančias ir praturtinančias rankų, kojų, veido bei kūno odos procedūras. Austrijoje įsikūrusi įmonė per pastaruosius 35 metus patikino, kad yra viena iš geriausių rankų ir kojų priežiūros kosmetikos klasėje.

Aukščiausi kokybės standartai:
Rankomis atrinkti ingredientai ir nuolatinis produktų tobulinimas užtikrina tvarią sėkmę visoje vertės grandinėje. „La Ric“ reiškia produktus, turinčius tiesioginį poveikį – „THE WOW EFFECT“, sujungiant natūralius ir prabangius ingredientus su aromaterapija ir chromoterapija su unikaliu bei stilingu dizainu. „La Ric“ odos priežiūros priemonės atitinka holistinį požiūrį ir sužadina visus pojūčius. Kokybę lemia kruopštus ingredientų ir medžiagų pasirinkimas bei prestižinis rankų darbas. „La Ric“ produktus sudaro tik aukštos kokybės ingredientai ir jie gaminami ypač atsargiai.

La Ric prekės ženklas atstovaujamas prabangiausiuose kurortuose ir SPA visame pasaulyje: Ritz Carlton, Kempinski, One & Only Maldives ir kt. Garsėjantis nuolatinėmis naujovėmis ir stilingomis pakuotėmis, La Ric tapo elito mėgstamiausios, dabar išdidžiai ir išskirtinai La Ric priemonės naudojamos septynių žvaigždučių Burj Al Arab Dubajuje, Atlantis viešbutyje Palm Jumeirah saloje ir kituose prestižiniuose Paryžiaus, Berlyno ir Londono viešbučiuose.

INGREDIENTS: ORYZA SATIVA

Komentarai (0)

Rekomenduojame