Atpalaiduojanti Aroma apykaklė La Ric China

57,85 €
Paskutinė prekė
La Ric
LR002
1 Vienetas

Įvairūs vaistažolių mišiniai susideda iš 100% natūralių aromatų ir ne tik maloniai kvepia, bet ir skatina kūno, proto ir sielos harmoniją ir padeda nuo įvairių negalavimų, tokių kaip galvos, galūnių ir kaklo skausmai.
Aromatinės pagalvėlės yra įvairių kvepalų, o „La Ric“ aromatai užtikrina malonų sveikatingumo jausmą ir visišką atsipalaidavimą.

Natūrali šiluma / programos gali padėti:

• Įtampa, ypač kaklo ir nugaros srityje
• Disko ir nugaros skausmai
• Lumbagas
• Sąnarių nusiskundimai / osteoartritas
• Reumatiniai skundai
• Skundai dėl peršalimo
• Atsipalaidavimas ir sveikata

 

Kinija, Vidurio Karalystė turi daugybę veidų: šiame mistiniame krašte galima aptikti ryžių plantacijų, kur bekeliautume,įspūdingų struktūrų, tokių kaip Didžioji Kinijos siena, ir tokių pulsuojančių megamiestų kaip Šanchajus, Honkongas ir Pekinas. 

Tačiau svarbiausia, kad Kinija taip pat žinoma dėl tūkstančius metų trukusios tradicinės kinų medicinos ir daugybės žinių apie vaistažoles bei vaistus.

Žolelės auga ir klesti visame pasaulyje ir žmonija jas visada naudojo kaip gydomuosius, prieskoninius ir aromatinius augalus. 

Tačiau žinios apie jų gydomąsias savybes ir rūšių įvairovę nėra tokios didelės kaip Kinijoje. Ten vaistiniai augalai tūkstančius metų buvo naudojami gydyti ir užkirsti kelią ligoms.

Kambario kvape „China by La Ric“ yra vertingų skirtingų kvapų esencijų ir jis ypač gerai dera su mėtomis ir eukaliptu. 

Kvapas, ypač žinant apie senovės kinų tradicijas, tinka peršalimo ir migrenos atvejais.

„La Ric“ - tai privati kosmetikos įmonė, savo klientams siūlanti unikalų ir itin prabangų produktų asortimentą, atjauninančias ir praturtinančias rankų, kojų, veido bei kūno odos procedūras. Austrijoje įsikūrusi įmonė per pastaruosius 35 metus patikino, kad yra viena iš geriausių rankų ir kojų priežiūros kosmetikos klasėje.

Aukščiausi kokybės standartai:
Rankomis atrinkti ingredientai ir nuolatinis produktų tobulinimas užtikrina tvarią sėkmę visoje vertės grandinėje. „La Ric“ reiškia produktus, turinčius tiesioginį poveikį – „THE WOW EFFECT“, sujungiant natūralius ir prabangius ingredientus su aromaterapija ir chromoterapija su unikaliu bei stilingu dizainu. „La Ric“ odos priežiūros priemonės atitinka holistinį požiūrį ir sužadina visus pojūčius. Kokybę lemia kruopštus ingredientų ir medžiagų pasirinkimas bei prestižinis rankų darbas. „La Ric“ produktus sudaro tik aukštos kokybės ingredientai ir jie gaminami ypač atsargiai.

La Ric prekės ženklas atstovaujamas prabangiausiuose kurortuose ir SPA visame pasaulyje: Ritz Carlton, Kempinski, One & Only Maldives ir kt. Garsėjantis nuolatinėmis naujovėmis ir stilingomis pakuotėmis, La Ric tapo elito mėgstamiausios, dabar išdidžiai ir išskirtinai La Ric priemonės naudojamos septynių žvaigždučių Burj Al Arab Dubajuje, Atlantis viešbutyje Palm Jumeirah saloje ir kituose prestižiniuose Paryžiaus, Berlyno ir Londono viešbučiuose.

INGREDIENTS: ORYZA SATIVA, MENTHA PIPERITA LEAF, MELISSA OFFICINALIS LEAF, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF, EUCALYPTUS GLOBULUS OIL, MENTHA ARVENSIS OIL, CYMBOPOGON NARDUS OIL, GERANIOL, LIMONENE, CITRONELLOL

Komentarai (0)

Rekomenduojame