Atpalaiduojanti Aroma apykaklė be kvapo La Ric

57,85 €
(5.0)

Aromatinė pagalvėlė, kuri neturi  kvapo. Dėl jų raguolių formos jos ypač tinka įtemptam kaklui, o jų praktiškas dydis ir kaklo atramos efektas puikiai tinka kelionėms. Galima šaldyti ir šildyti mikrobangų krosnelėje.

La Ric
LR001

Aromatinė pagalvėlė, kuri neturi  kvapo. Dėl jų raguolių formos jos ypač tinka įtemptam kaklui, o jų praktiškas dydis ir kaklo atramos efektas puikiai tinka kelionėms.

Natūrali  pagalvės šiluma gali padėti:

• Įtampai, ypač kaklo ir nugaros srityje
• Disko ir nugaros skausmai
• Lumbagas
• Sąnarių nusiskundimai / osteoartritas
• Reumatiniai skundai
• Skundai dėl peršalimo
• Atsipalaidavimui ir sveikatai

Naudojimas:  2-3 minutes pašildykite mikrobangų krosnelėje 600 vatų galia arba 200-260 laipsnių temperatūros orkaitėje. Su viena pagalvėle galima atlikti 200-250 aplikacijų. Aromatinės pagalvėlės tiekiamos aromato nepraleidžiančioje dėžutėje. 

„La Ric“ - tai privati kosmetikos įmonė, savo klientams siūlanti unikalų ir itin prabangų produktų asortimentą, atjauninančias ir praturtinančias rankų, kojų, veido bei kūno odos procedūras. Austrijoje įsikūrusi įmonė per pastaruosius 35 metus patikino, kad yra viena iš geriausių rankų ir kojų priežiūros kosmetikos klasėje.

Aukščiausi kokybės standartai:
Rankomis atrinkti ingredientai ir nuolatinis produktų tobulinimas užtikrina tvarią sėkmę visoje vertės grandinėje. „La Ric“ reiškia produktus, turinčius tiesioginį poveikį – „THE WOW EFFECT“, sujungiant natūralius ir prabangius ingredientus su aromaterapija ir chromoterapija su unikaliu bei stilingu dizainu. „La Ric“ odos priežiūros priemonės atitinka holistinį požiūrį ir sužadina visus pojūčius. Kokybę lemia kruopštus ingredientų ir medžiagų pasirinkimas bei prestižinis rankų darbas. „La Ric“ produktus sudaro tik aukštos kokybės ingredientai ir jie gaminami ypač atsargiai.

La Ric prekės ženklas atstovaujamas prabangiausiuose kurortuose ir SPA visame pasaulyje: Ritz Carlton, Kempinski, One & Only Maldives ir kt. Garsėjantis nuolatinėmis naujovėmis ir stilingomis pakuotėmis, La Ric tapo elito mėgstamiausios, dabar išdidžiai ir išskirtinai La Ric priemonės naudojamos septynių žvaigždučių Burj Al Arab Dubajuje, Atlantis viešbutyje Palm Jumeirah saloje ir kituose prestižiniuose Paryžiaus, Berlyno, Londono viešbučiuose.

Komentarai (1)
Įvertinimas

Rekomenduojame